Įmonė UAB ,,SRS servisas” įkurta 2008 metų pradžioje. Jau po metų, kaip viena iš įmonės veiklos krypčių, buvo pradėta prekyba vėliavų stiebais iš stiklo pluošto. Netrukus ėmėme prekiauti vėliavomis, o šiek tiek vėliau pradėjome jas ir gaminti.

Iki 2016 metų įmonė palaipsniui plėtojo visas savo veiklas – atidaryti nauji padaliniai kituose miestuose, padidintos gamybos bei pardavimų apimtys. Išaugo ir darbuotojų skaičius. Šiuo metu įmonėje dirba daugiau nei 120 įvairių sričių specialistų, kurie 5 didžiausiuose Lietuvos miestuose dirba įvairiuose gamybos padaliniuose ar aptarnauja klientus.

Laiko patikrinta kokybė

Mūsų įmonė atstovauja stiklaplasčio vėliavų stiebų gamintoją iš Švedijos – ,,Vikingmast“. Tai yra vienas seniausių ir didžiausių vėliavų stiebų gamintojų ir pardavėjų ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Ne viena įmonė bandė organizuoti vėliavų stiebų iš stiklo pluošto gamybą. Greičiausiai tokių įmonių bus ir ateityje. Tačiau retas iš gamintojų gali pasigirti beveik 50 metų kaupta patirtimi. Ko gero, tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl kitiems gamintojams yra taip sunku išsilaikyti šiame versle ir pasiūlyti pirkėjams produktą, nenusileidžiantį pagal griežtus standartus pagamintiems ,,Vikingmast‘‘ gaminiams.

Prekyba vėliavų stiebais paskatino ne tik plėsti siūlomų giminingų prekių asortimentą, tačiau ir patiems organizuoti vėliavų gamybą. Viena vertus – tai būtina prekė įsigijus vėliavos stiebą, kita vertus – rinkoje atsirado gamintojų, kurių gaminių kokybės standartai jau neatitiko griežtėjančių pirkėjų reikalavimų.

Šiuo metu mūsų pagamintos valstybinės vėliavos yra tiekiamos ne tik vėliavų stiebų pirkėjams, bet ir didžiausiems Lietuvos prekybos tinklams.

2016 metais įmonėje yra diegiami ISO 9001 kokybės vadybos ir OHSAS 18001 darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos standartai.

Džiugu, kad įmonės pastangos pastaraisiais metais yra įvertinamos ir Gazelės nominacijomis.