Jei vėliavos stiebus statome dėl įvaizdžio, tai turime pasirūpinti gražiomis vėliavomis. Turbūt dažnas iš mūsų esame matę ant stiebų kabančias suplyšusias, nublukusias ar patamsėjusias nuo ilgalaikio naudojimo vėliavas. Jos nepuošia teritorijos ir jokiais būdais neformuoja teigiamo įvaizdžio.

Norint, kad vėliavos atrodytų solidžiai, jas reikia reguliariai keisti. Galima mėginti jas skalbti, tačiau tai retai būna tinkamas sprendimas. Priklausomai nuo vietovės, kurioje yra sumontuoti vėliavų stiebai, vėliavos turėtų būti keičiamos kas 3–6 mėnesius. Vėliavų dėvėjimosi intensyvumas priklauso nuo jas veikiančių vėjų stiprumo, nuo transporto eismo intensyvumo. Kuo intensyvesnis transporto priemonių srautas šalia vėliavų stiebų, tuo greičiau dėl išmetamų dujų pajuoduoja vėliavos.

Periodinio vėliavų keitimo rūpesčius galite patikėti mums. Sutartu periodiškumu vėliavos bus pagamintos ir pakeistos. Tokiu būdu bus ne tik užtikrinta, kad ant stiebų visuomet plevėsuos gražios vėliavos, tačiau išvengsite ir galimų nuostolių, atsirandančių pvz. dėl vėliavos keitimo metu sudužusios stiebo viršūnės. Taip gali atsitikti, jei vėliava tvirtinama ant stacionaraus vėliavos skersinio ir keičiant vėliavą tenka nuleisti vėliavos stiebą. Vėliavos stiebą gali tekti nuleisti ir tokiais atvejais, jei susipina vėliavos pakėlimo lynas. Tai nėra dažnas nutikimas, tačiau nepatyrusiam žmogui gali kilti nepageidaujamų keblumų.

Kitos Paslaugos

Stiebų montavimas

Stiebų nuoma

Stiebų remontas ir aptarnavimas