Įsigijus vėliavos stiebą neapsieisite be jo montavimo darbų. Stiebas yra montuojamas ant betoninio pamato, kuriame yra įbetonuoti ankeriniai varžtai.

Betonavimo ir montavimo darbus galima atlikti ir patiems vadovaujantis žemiau pateikta montavimo specifikacija. Tačiau jei nesate panašių darbų darę anksčiau, geriau tai patikėkite mūsų specialistams. Mūsų darbuotojai užtikrins sumontuoto stiebo vertikalumą, pasirūpins (jei to reikia) asfalto, trinkelių ar kitokios dangos frezavimu, prailgins ankerinius varžtus, jei kils abejonių dėl pagrindo stabilumo. Be abejo, bus suteikta ir garantija.

Taip pat ruošiant pamatus vėliavų stiebams reikia nepamiršti ir požeminių komunikacijų. Jei nesate įsitikinę, jog numatytoje montavimo vietoje nėra komunikacijų, geriau jau pasirūpinti naujausia toponuotrauka. Toponuotrauką taip pat galės užsakyti mūsų darbuotojai, jei patys neturėsite laiko, galimybių ar noro tuo rūpintis.

Jei vėliavų stiebai bus naudojami kaip reklamos priemonė ir bus keliamos organizacijos vėliavos, gali tekti pasirūpinti ir reklamos suderinimu su valstybinėmis institucijomis. Tai yra reikalaujama ne visais atvejais, tačiau iškilus tokiam poreikiui galime padėti.

Kitos Paslaugos

Stiebų nuoma

Stiebų remontas ir aptarnavimas

Periodinis vėliavų keitimas