APIE ANDRIŲ

Andrius vėliavų stiebais ir vėliavomis pradėjo prekiauti daugiau kaip prieš 10 metų. Pirmus darbus pradėjo įmonėje UAB SRS Servisas, ten įkūrė visą heraldikos prekių skyrių.

Dėl to šiai sričiai taip plečiantis 2022m. liepos 30 dieną buvo nuspręsta atskirti įmones ir taip padaryti vardinę Andriaus įkurto šios srities segmento įmonę. Tikslas buvo vienas, kaip galima labiau reprezentuoti kokybę, patikimumą, nepriekaištingą aptarnavimą ir gerą vardą.

Dėl to įmonė nėra tik prekybinė platforma, Andrius pats prekiauja visomis prekėmis, jas užsakinėja iš gamintojų, prižiūri jų gamybą, tiekimą ir kontroliuoja visą pardavimo procesą Lietuvos klientams.

Be abejo Andrius turi ir savo komandą. Didžiąją jos dalį sudaro šeimos nariai, dėl to jaučiamės stipresni ir patikimesni savo klientams. Na o mūs darbai kalba patys už save, tad siūlome peržvelgti svetainėje esančią informaciją ir pasirinkti mus kaip savo partnerius įsigyjant vėliavos stiebą jo priedus ar kitas paslaugas.

Pažadame, kad būsite patenkinti rezultatu kaip ir dauguma mūsų klientų, apie kurių atsiliepimus galite paskaityti čia : ANDRIUS FLAGS LT, MB – atsiliepimai, skundai ir komentarai. Rekvizitai.lt (vz.lt)

 

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę