Vėliavos stiebo įrengimas

Įsigijus stacionarų stiklaplaščio vėliavos stiebą neapsieisite ir be jo montavimo darbų.

Stiebas yra montuojamas ant subetonuoto pamato, išgręžus pagrinde skylę, kurioje kartu su betono mišinių įbetonuojama ir ankerinė (apatinė stiebo nulenkimo plokštė ir ankeriniai ilgąsriegiai ) stiebo komplektacijoje esanti sistema.

Visi mūsų Stiklaplaščio stiebai taip pat turi ir savo apatines sistemas, kurios sutvirtėjus išbetonuotam pamatui, vyrio pagalba susiriša ir žymiai palengvina pačio stiebo užkėlimą.

Betonavimo ir montavimo darbus galima atlikti ir patiems vadovaujantis žemiau pateikta montavimo specifikacija.

Tačiau jei nesate panašių darbų darę anksčiau, geriau tai patikėkite mūsų specialistams.

Mūsų darbuotojai užtikrins sumontuoto stiebo vertikalumą, pasirūpins (jei to reikia) asfalto, trinkelių ar kitokios dangos frezavimu, prailgins ankerinius varžtus, jei kils abejonių dėl pagrindo stabilumo. Be abejo, bus suteikta ir garantija.

Siekiant tokio maksimalaus aptarnavimo būtina žinoti ir pagrindo į kurį bus betonuojamas/tvirtinamas stiebo pamatas, įpatumus.

Tai leis ankščiau, dar iki atvykimo betonuoti, pasirūpinti papildomomis medžiagomis, suplanuoti darbams atlikti reikalingą darbuotojų skaičių na ir informuoti užsakovą apie užtrunkamą laiką, kas šiai dienai yra įpatingai svarbu kiekvienam.

Tam, kad mūsų klientai galėtų pasirinkti koks pamato padarymo variantas būtų tinkamiausias, padarėme keletę pagrindinių :

1. Standartinio pamato padarymas.

Toks užsakymas vygdomas į veją arba į kitą gruntą (bet koks sutankintas minkštas pagrindas), kurio reljefas yra lygus, pamatas padaromas be iškėlimo, su lyg esamu nuliu.

Standartiškai bus išgręžiama 250x1250mm. diametro skylė benzininiu žemės grąžtu su prailginimu (du darbuotojai) statant 6-9m aukščio stiebą.

Pasirinkus aukštesnį vėliavos stiebą (10-14m.) bus išgręžiama 300x1450mm. diametro skylė benzininiu žemės grąžtu su dviem prailginimais (du darbuotojai)

Toks pamato padarymas vadinamas standartiniu, nes mes patoviai savo ekipažuose laikome tokiems darbams reikalingų medžiagų atsargas.

Ir tai leidžia maksimaliai patenkinti klientų poreikius užsakant ir atliekant pamato padarymo darbus net ir tą pačią dieną.

Mūsų du darbuotojų ekipažai pamatus atlieka visoje Lietuvoje tokiu grafiku:

 • Pirmadienis : Kauno-Alytaus-Marijampolės apskritys.
 • Antradienis : Vilniaus-Utenos apskritys.
 • Trečiadienis : Panevėžio-Šiaulių apskritys.
 • Ketvirtadienis : Tauragės-Telšių apskritys.
 • Penktadienis : Klaipėdos apskritis.

Tad jeigu nusprendėte stiebo pamatą daryti kaip įmanoma greičiau, susisiekite su mumis atitinkamomis dienomis pagal mūsų grafiką, gaukite pamato padarymo paslaugą jau tą pačią dieną o mes Jums pritaikysime ir atitinkamą nuolaidą.

Prie to reikia pažymėti, kad stiklaplaščio stiebą užkelti ant subetonuoto pamato galima tik jam įgavus reikalingą tvirtumą.

Įpastai satndartinių (5-14m.aukščio) stiebų pamatai sutvirtėja po 7 dienų.

Dėl to kartais klientai nežinodami to ir norėdami užsakyti stiebą kaip dovaną gimtadieniui, įkurtuvėms ar kitam teminiam renginiui turėtų įsivertinti tokius minimalius pastatymo terminus, o mes atikdami šią paslaugą suteiksime Jums galimybę pamatą padaryti iš karto po Jūsų skambučio mums.

2. Iškeltinis pamatas.

Tai antrasis pagal poreikį pamato padarymo variantas. Net pusei mūsų klientų būna reikalingas pamato pakėlimas virš esamos altitudės (nulio) nuo esamo pagrindo darbų atlikimo metu.

Dažniausiai tai pasitaiko statant daugiau negu vieną stiebą, vietovėse turinčiose nuolydį (nuokalnę) kaip skiriasi aukštingumas.

Pagal faktą visi stiebai turėtų būti vienodo aukščio dėl to be pamatų pakėlimo apsieiti kitos galymybės nėra.

Taip pat dažu atveju pasitaiko kaip betonavimo metu esamas pagrindo aukštis vėliau „augs”.

T.y. ateityje pilsis tams tikros medžiagos, kaip papildomas augalinis sluoksnis, montuosis trinkelės, bus asfaltuojama ar dėsis borteliai su savo pliusiniu aukščiu.

Tokiais atvejais taip pat yra reikalingas pamato pakėlimas iki užsakovo būsimo pagrindo aukščio padidėjimo.

Tokius darbus atliekant būtina kliento informacija prieš atvykimą, ir užsakovas turėtų informuoti, kad jo poreikis yra gauti pakelto pamato atlikimo paslaugą, nes mūsų darbuotojai turi atsivežti 300mm. diametro pakėlimui skirtus vamzdžius, papildomą betono mišinio kiekį, stipresnės klasės (8kl.) ankerinius varžtus, ir storesnės bei ilgesnės armatūros, kad surišti pamatą žemėje su iškeltuoju.

Iškeltinis pamatas gali būti daromas ne aukščiau kaip iki 600mm. virš esamo nulio.

3. Pamato padarymas į kietą pagrindą.

Tai nestandartinis pamato įrengimas kurio mes bendraudami su klientais stengiamės išvengti. Pasakysime kodėl.

Visu pirma tai yra brangu, nes nėra aišku kas yra po kieta danga.

Stiebą montojant į asfalto dangą kartais neapsieinama ir be gręžimo/kasimo technikos.

Hidrauliniu plaktuku arba deimantiniu grąžtu pirma reikia išpjauti asfalto dangą.

Tuomet galingais perforatoriais yra būtina „išdaužyti” atsijų, ar kitų sutrombuotų medžiagų kiekį.

Tik vėliau galima pradėti gręžti reikalingo dydžio skylę, to pasekoje išbrangsta medžiagos ir darbo laikas.

Visada yra siūloma vėliavų stiebus statyti į minkštus pagrindus, jeigu yra galimybė išvengiant kieto pagrindo.

Kitas dalykas yra jau sudėta tinkelių danga, jeigu dar tai yra važiuojamoji dalis, tai norint pradėti „dirbti” gręžti skylę,

turime ~ 50-70 cm. „pradaužyti” atsijų sluoksnį, kas lemia likusių trinkelių judėjimą (vibraciją) vieno metro spinduliu.

Bet jeigu neturite kitos galimybės rinktis kitą pagrindą, tai tokį pamato padarymą profesionaliai atliksime mes, žinant iš anksto Jūsų poreikį.

4. Pamato padarymas į betoninį, jau paruoštą pagrindą, įgręžiant ir įklijuojant ankerinę stiebo sistemą tiesiai į betoną.

Pasitaiko atvejų kaip klientai prieš užsakydami vėliavos stiebą paskuba ir išsigręžus skylę susipila betono mišinį be stiebo palydinčių detalių, t.y. be ankerinės sistemos subetonavimo.

Vėliau pasikonsultavus su mumis, klientai supranta, kad darbas padarytas veltui, kad betonuojant reikia kartu turėti ir stiebo tvirtinimo į žemę apatines detales, nes būtent jų tvirtumas ir laikys patį stiebą. O tvirčiausia yra jas betonuoti kartu, dar pridėjus ir armatūros pamato surišimui.

Bet jeigu taip atsitiko, yra galimybė ankerinius varžtus suklijuoti su specialia chemine dviejų komponentų mastika į jau esamą betoną.

Tai daroma pirma perforatoriais pragrežus esame betone skyles atitinkančias stiebo apatinę dalį, tuomet ilgasriegius įklijuojant 20cm gylyje, ir paliekant 70mm. išlindusius, kad užsikeltų ir būtų vietos suveržti/sureguliuoti stiebą.

Tokie įgręžtiniai / įklijuojami vėliavų stiebų pamatai dar atliekami į kitus betono elementus, kaip pavyzdžiui tvoras, kaip klientai renkasi mažo aukščio stiebą, neturėdami kieme laisvo ploto, ir nori stiebą sumontuoti ant jos.

Dar išskirtinais atvejais toks būdas pasirenkamas norint pabrėžti stiebo vietą, iš anksto užsakovui pasidarius betono pakėlimus specialiai vėliavų stiebams.

5. Betoninė banketė.

Kaip mūsų užsavovai išreiškia norą turėti vėliavų stiebus, bet pasirodo, kad nėra galimybės jų pamatų padarymui.

Tokie atvejai yra taip pat galimi :

1. Kaip neužtenka esamo gylio padaryti stiebo pamatui : dažniausiai pasitaiko stiebų vietas pasirenkant ant požeminių garažų perdangų.

Tuomet perdangos storis būna tik 400mm. ir nėra galinybės padaryti reikiamo gylio pamato.

2. Kaip susiduriame su požeminėmis, iš anksto nenumatytomis komunikacijomis, ir pamatų taip pat daryti nėra galimybės.

3. Kaip užsakovai nuomojasi lauko plotą ir šeimininkai draudžia daryti įgręžtinius pamatus vėliavų stiebams.

4. Kaip klientai nori modeliuoti pasirinktus vėliavų stiebus, t.y. tam tikru laiku juos perkelti į kitas vietas.

5. Kaip nenumatytu atveju vėliavų stiebai reikalingi „čia ir dabar”, ir nėra laiko laukti pamatų padarymo ir sutvirtėjimo.

6. Laikino pastatymo metu, užsakant nuomos paslaugą.

Tam yra išskirtinis mūsų pačių gaminams produktas. Pagal švediškas technologijas turime pasigaminę specialią formą.

Jos pagalba yra išliejama betoninė mobili banketė jau su subetonuotomis tvirtinimo detalėmis stiebui kelti.

Šį betoninė banketė skirta tvirtinti 5-14 m. stiklaplaščio vėliavų stiebus, taip pat turinti slyles krautuvo pagalba transportuoti.

Banketės matmenys : 1000x1000x400 mm. Forma – kūgis. Svoris : 600 kg.

Užsakant banketę galime atlikti pilną jos eksploataciją: išlieti bet kokio aukščio ar pločio, nudažyti reikiama spalva, pristatyti ir krano pagalba iškrauti bet kurioje Lietuvos vietoje, taip pat lygiagrečiai pristatyti ir užmontuoti pasirinktus vėliavų stiebus ant jų.

6. Pamato padarymas be stiebo užmontavimo.

Kartais klientai nori bent maža dalimi prisidėti prie savo stiebo įrengimo ir patys.

Viskas tvarkoje – mes ir tokią galimybę suteikiame.

Užsakant pasirinktą pamato padarymo variantą be stiebo prisukimo, mes vienu atvykimu pristatysime Jums ir patį stiebą su visa užsakyta komplektacija.

Subetonavus pamatą mūsų meistrai paliks likusias prekes Jūsų nurodytoje vietoje ir pakonsultuos dėl stiebo užmontavimo.

Taip klientai gaus geresnę kainą, galės patys „pažaisti” susikomplektuoti savo stiebą ir jį užsikelti po 7 dienų kaip sutvirtės, na o mes sutaupysime antrą atvykimą ir darbuotojų darbo laiką.

7. Betonavimo/tvirtinimo į žemę vėliavų sistemų išankstinis perdavimas.

Pasitaiko atvejų kaip klientai visiškai nebeturi laiko ir stiebai būna reikalingi jau „vakar”.

Jeigu nėra galimybės operatyviai pristatyti ar atlikti pamatų padarymo darbų užsakovo nurodytoje lokacijoje, mes

visada suteikiame galimybę pamatus leisti pasidaryti patiems klientams ypač greitu būdu.

Po užsakymo suderinimo ir avanso užskaitymo jau tą pačią dieną stiebų tvirtinimo į žemę detalės būna nemokamai atsiųstos klientams į nurodytą adresą visoje Lietuvoje. Tai leidžia padaryti mūsų kurjeriai, partneriai arba Autobusų siuntų tarnyba, kurie siuntas pristato jau tą pačią išsiuntimo dieną.

Reiškia po skambučio klientas jau tą pačią dieną gali betonuoti pamatus, o mes jiems sutvirtėjus po 7 dienų taip pat nemokamai pristatome jau pačius stiebus na ir pasitaiko atvejų kaip „geri klientai” stiebų užmontavimo paslaugą gauna taip pat dovanų.

0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę