VIP paslauga – parduotuvė į namus

380,00 

VIP paslauga „Parduotuvė atvyksta pas Jus į namus”

Tai speciali paslauga skirta klientams vertinantiems mūsų pastangas parduoti produktą kaip galime tinkamesnį būtent Jums.

Norite įsigyti vėliavos stiebą bet nežinote kokio aukščio, kurioje vietoje ir koks modelis tinkamesnis, – tai paslauga būtent Jums.

Tuomet mes atvykdami betonuoti pamatą atsivešime stiebų pavyzdžius, parinksime tinkamą aukštį, vietą, aprodysime visus galimus priedų pasirinkimus.

Jums tereiks tik parodyti ko norite, nes parduotuvė bus pas Jus kieme, ir po savaitės laiko džiaugtis tuo ką nusprendėte įsigyti.

Šią paslaugą ypač vertina įmonių vadovų atstovai, dizaineriai, architektai kurie gavę nurodymą, kad reikia vėliavos stiebo, tiesiog pakviečia mus ir mes viską tiesiogiai padarome už juos, t.y. parenkame, papasakojame, ir parodome realiai kaip viskas atrodys.

Taip pat dažniausi paslaugos užsakovai yra klientai, kurie ypač taupo savo laiką ir nori geriausio įmanomo varianto su patikimu, profesionaliu aptarnavimu ir nepriekaištinga atliekamų darbų kokybe.

VIP paslaugai šiuo metu taikoma akcija, ji nieko papildomai nekainuos.

Paslauga bus atliekama tik užsakius minimalios komplektacijos stiebą su standartiniais įrengimo darbais.

Minimalus užsakymo mokestis vienam stiebui yra 380 eurų.

Į kainą įeina standartinis 5m baltas stiebas ir standartiniai įrengimo darbai.

Pasirinkus daugiau prekių jų kainos bus atitinkamai kaip visų vėliavų stiebų priedų pasirinkimuose.

Plius turėsite progą ir pasiderėti kaip tikroje parduotuvėje dėl papildomų nuolaidų, nes kuo didesnis priedų pasirinkimas, tuo bus galimybė suteikti didesnę nuolaidą Jums asmeniškai pas Jus kieme.

Tam, kad mes galėtume daugiau žinoti apie Jūsų objektą ir iš anksto suplanuoti kokius tiksliai priedus atsivežti prašome paymėkite atsakymus į mūsų keletą pateiktų klausimų.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę