STRONG sustiprinti stiebai

Mūsų atstovaujamo stiklo pluošto stiebų gamintojo „BALTICMAST” produktas gali būti pagamintas ir papildomo iki 30 proc. storesnio sienelių storio.

Taip gaminama Lietuvoje jau puikiai įsitvirtinusi „STRONG” serija skirta ne tik vėliavai kelti, bet ir apšvietimo sistemoms montuoti, vaizdo kamerų stebėjimui iškelti, vėjo jėgainėms montuoti, mini oro uostų antenoms įrengti ir žaibosaugai t.y. žaibolaidžiui pastatyti.

Būtent žaibosaugos įrengimas ant „STRONG” serijos stiklaplaščio atramų yra bene labiausiai paplitęs šiuo metu, nes tai leidžia klientams ir sutaupyti ir turėti du viename.t.y. vieną atramą ir vėliavai iškelti ir žaibolaidžiui įrengti.

Taip pagamintos atramos puikiai atlaikys nepalankias aplinkos sąlygas, pasižymėdamos įpatingu tvirtumu ir ilgalaikiškumu.

„STRONG” serijos atramas privaloma naudoti ir tam tikrais atvejais kaip norima tik vėliavai kelti.

Kad būtų taikoma gamintojo garantija įprastiniai, t.y. standartiniai stiebai turi būti statomi ant žemės, tai yra atitikti išbandytus bandymus vėjo pasipriešinimui.

Jeigu klientai vėliavos stiebą nori naudoti, ne ant žemės kaip įprastai, o kaip pavyzdys ant pastatų stogų, ant kalno ar kitoje nestandartinėje vietoje, kaip pavyzdžiui atvirame lauke ant netvirto grunto 12m aukščio, tuomet klientams siūlome rinktis tik „STRONG” seriją.

Tokie stiebai žinoma bus brangesni, ir pagaminti per 2-4 savaites specialiai Jums (priklauso nuo sezoniškumo)

Turėsite išsaugotą 25 metų garantiją stiklo pluošto dalims (nuo lūžio)

Bus komplektuojamos tik švedų „STROMBLADS” sustiprintos viršūnės.

Pamatui bus parenkami jau stipriausios 8 klasės d20 ankeriniai varžtai, su prailginimu iki 1000mm. (standartinių stiebų ankerinių varžtų ilgis 500mm.)

Gamintojas prikomplektuos ir storesnę apatinę plokštę, kuri laikys vyrį stiebo kėlimo/nukėlimo metu.

Taip pat pas mus galite užsakyti „STRONG” serijos atramas šviestuvams montuoti, turime pasiūlyti specialaus diametro šviestuvus tinkančius būtent šiems stiklo pluošto sustiprintiems stiebams.

Vėliavos stiebui galima pritaikyti 5 skirtingus vėliavos pakėlimo mechanizmus: išorinis pakėlimas; vidinis pakėlimas su užraktu; vidinis pakėlimus su rankenėle, taip pat dviejų modelių baneriai (skersiniai) norint, kad ir neesant vėjo, vėliavos visada būtų matomos.

Plačiau kviečiame konsultuotis su Andriumi : 8 6 88 34070

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę