Vėliavos stiebas iš stiklaplasčio 9m Balticmast

410,00 

 €

Užsakant nestandartinius montavimo darbus prašome kreiptis tel.:
+ 370 6 88 34070

Plačiau apie vėliavos stiebo įrengimo darbus skaitykite čia.

Užsakius vėliavos stiebą dovanojame dvi vėliavas!

 • LR valstybės vėliava (trisplavė)
 • LR istorinė (herbinė ) vėliava su Vyčiu

Aprašymas

 • Taikoma 25-erių metų garantija.
 • Vėliavos stiebo spalvai RAL7016, RAL8019 ir RAL9005 taikoma 100 proc. nuolaida.
 • Nemokamas stiebo aukščio ir vietos parinkimas VIP paslauga „Parduotuvė ayvyksta pas Jus į namus”
 • Pristatymas per 2-3 dienas
 • Komplektuojama tik su D20mm storio skersmens pamatiniais ilgasriegiais.
 • Stiebų viršūnės švedijos įmonės „STROMBLADS” su papildomu pastiprinimu viršuje.

Mūsų prekiaujami vėliavų stiebai gaminami iš aukščiausios kokybės žaliavų, kurios gaminamos Vakarų Europoje, pagal švediškas technologijas, atitinka tarptautinį vėliavų stulpų Europos standartą EUROCODE E, Windload Static Action 1991

Atstovaujame Europos stiklo pluošto Gamintoją „BALTICMAST”

Stiebai pagaminti iš stiklo pluoštu armuoto plastiko. Stiklaplastis žymiai patvaresnis už aliuminį, nerūdija, nesioksiduoja, nelaidus elektrai, lengvas, tuščiaviduris, kūgio ir sarbiausia lankščios formos.

Ypatingai lengvai, vyrio pagalba tvirtinasi ant subetonuotų pamate ilgasriegių, taip yra užtikrinamas pamato ir stiebo tvirtumas, kadangi pats stiebo fatktinis aukštis yra virš nulio, o ne žemėje, kaip metalinių stiebų.

Mūsų atstovaujamo prekės ženklo „BALTICMAST” produktas gali būti pagamintas ir papildomo iki 30 proc. storesnio sienelių storio.

Taip gaminama Lietuvoje jau puikiai įsitvirtinusi „STRONG” serija skirta ne tik vėliavai kelti, bet ir apšvietimo sistemoms montuoti, vaizdo kamerų stebėjimui iškelti ir žaibosaugai įrengi. Būtent žaibosaugos įrengimas ant „STRONG” serijos stiklaplaščio atramų yra bene labiausiai paplitęs šiuo metu, nes tai leidžia klientams ir sutaupyti ir turėti du viename.t.y. vieną atramą ir vėliavai iškelti ir žaibolaidžiui įrengti.

Taip pagamintos atramos puikiai atlaikys nepalankias aplinkos sąlygas, pasižymėdamos  įpatingu tvirtumu ir ilgalaikiškumu.

Skyrelyje „Sustiprinti vėliavų stiebai STRONG serijos ” galite paskaityti plačiau.

Vėliavos stiebui galima pritaikyti 5 skirtingus vėliavos pakėlimo mechanizmus: išorinis pakėlimas; vidinis pakėlimas su užraktu; vidinis pakėlimus su rankenėle, taip pat dviejų modelių baneriai (skersiniai) norint, kad ir neesant vėjo, vėliavos visada būtų matomos.

Stiebo viršūnės

Pakėlimo mechanizmai

Ankerų gaubtas

0
  0
  Jūsų krepšelis
  Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę