Lietuvos valstybės istorinė (herbinė) vėliava su Vyčiu

20,00 105,00 

Vėliavų gamyboje naudojamos 2 pagrindinės marginimo technologijos – šilkografija ir sublimacija. Šilkografija yra pirmoji iš technologijų, panaudotų vėliavų marginimui. Tai trafaretinis marginimo būdas, iki šiol vertinamas dėl kelių priežasčių. Visų pirma šis dažymo būdas laikomas ilgaamžiškiausiu. Taip pat šia technologija yra išgaunamos ypač kokybiškos spalvos. Be to pati technologija yra gana nesudėtinga. Tačiau šilkografija yra brangus gamybos būdas leidžiant mažus tiražus, nes tokiu atveju nemažą vėliavos dažymo kainos dalį sudaro trafareto paruošimas.Trumpiau tariant yra pagaminamas Vyčio štampas ir jo pagalba spalvos yra užspaudžiamos ypatingai ryškiai ir kokybiškai ant balto audinio.

Būtent pirmą savo trafaretą užsakėme pagaminti gamykloje Vokietijoje ir taip buvo pradėtas gaminti mūsų TOP, jau dešimtį metų žinomas, ir ypač klientų vertinamas įpatingai ryškus Vytis. Į Lietuvą pas mus Vyčiai atvyksta rolonuose, įprastai 100 Vyčių viename, o mes tada juos sukerpame, susiūname ir supakuojame Jums.

Audinį mūsų gamintojas naudoja taip pat tik savo nuožiūra, vokišką vėliavinį 100 porc. poliesterį, kuris yra impregnuotas ir turi apsaugas nuo išorinių veiksnių.

Pasirinkti galėsite iš keleto einamiausių dydžių, taip pat pasiūlysime ir skirtingus vėliavų tvirtinimo būdus, visiems galimiems Jūsų variantams.

Bet jeigu pasirinkti bus sunku, ar norėsite dar kitokių matmenų, paskambinkite mums ir mes padėsime Jums išsirinkti : + 370 688 34070

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę