Senasis Vytis 7

30,00 105,00 

Mažesniems tiražams spausdinti paprastai naudojama sublimacijos technologija. Dažai po marginimo yra termiškai apdorojami siekiant juos užfiksuoti medžiagoje. Tai galima atlikti dviem būdais. Pirmasis būdas – tai piešinio atspausdinimas ant specialaus popieriaus, nuo kurio vėliau šis yra perkeliamas ant medžiagos. Antrasis būdas – tiesioginė spauda. Nesigilinant į technologinius niuansus, galima pasakyti, jog tai yra atliekama spalvotu spausdintuvu, tik spausdinama ant medžiagos, o ne ant popieriaus. Žinoma, medžiaga su spaudiniu taip pat turi būti kaitinama siekiant užfiksuoti dažus. Vienuose spausdintuvuose kaitinimo dugnai būna integruoti pačiame spausdinimo įrenginyje. Kitais atvejais kaitinimas atliekamas atskiruose įrengimuose. Šis kaitinimo procesas yra vadinamas kalandravimu.

Mes Lietuvoje spausdindami nedidelius tiražus naudojame integruotus kaitinimo būgnus tiesioginės sublimacijos būdų.

Šiuo būdu galime pagaminti įpatingai greitai netgi ir vieną vienetą, taip gaunant nedidelę užsakymo savikainą.

Audinį šiam sublimaciniam būdui, Lietuvoje gamindami naudojam taip pat kaip ir mūsų šilkografinio marginimo partneriai t.y : vokišką vėliavinį 100 porc. poliesterį, kuris yra impregnuotas ir turi apsaugas nuo išorinių veiksnių.

Pasirinkti galėsite iš keleto einamiausių dydžių, taip pat pasiūlysime ir skirtingus vėliavų tvirtinimo būdus, visiems galimiems Jūsų variantams.

Bet jeigu pasirinkti bus sunku, ar norėsite dar kitokių matmenų, paskambinkite mums ir mes padėsime Jums išsirinkti : + 370 688 34070

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę