Lietuvos valstybės vėliava (trispalvė)

18,00 105,00 

Vėliavų marginimo technologijos išpopuliarėjo palyginus neseniai. Ilgą laiką vėliavos buvo gaminamos vienintėliu būdu – siuvimo ir siuvinėjimo. Tai tradicinis vėliavų gamybos būdas. Dėl šios priežasties ir dabar vertingiausiomis laikomos siuvinėtos vėliavos. Jos paprastai naudojamos tik iškilmingų renginių metu ir dėl savo vertės saugomos patalpose. Priklausomai nuo vėliavos dydžio ir sudėtingumo siuvinėtos vėliavos gali kainuoti iki keletos tūkstančių eurų.

Nors ir ne tokios brangios, tačiau taip pat yra vertinamos vėliavos, susiūtos iš skirtingų spalvų medžiagos kirpinių. Lietuvos valstybinę vėliavą gaminti šia technologija nėra taip sudėtinga, kaip pvz. Skandinavijos, JAV ar Australijos vėliavas.

Bet su laiku brangstant darbo jėgai Lietuvoje buvo pastebėta, kad susiūti trispalvę gaunasi faktiškai įdentiškos sąnaudos negu užsakyti vinetisą audinį jį tik apsiuvus perimetru.

Būtent dėl šių priežaščių ir šilkografijos marginimo būdo (vientisa užspaudžiama trafaretu spauda) privalumų : ilgaamžiškumas, itin kokybiška spalva ir įpatingai geras estetinis vaizdas turint vientisą audinį buvo nuspręsta ir Lietuvos valstybės vėliavą gaminti ne susiūtą iš skirtingų audinių bet vientiso audinio šilkografijos būdu.

Šilkografija tai pirmoji marginimo technologija pasaulyje.

Kaip ir Istorinę vėliavą mes ją gaminame Vokietioje, įsigiję Lietuvos vėliavos spalvų trafaretą, kurio pagalba spalvos yra užspaudžiamos ypatingai ryškiai ir kokybiškai ant balto audinio.

Audinį mūsų gamintojas naudoja taip pat tik savo nuožiūra, vokišką vėliavinį 100 porc. poliesterį, kuris yra impregnuotas ir turi apsaugas nuo išorinių veiksnių.

Pasirinkti galėsite iš keleto einamiausių dydžių, taip pat pasiūlysime ir skirtingus vėliavų tvirtinimo būdus, visiems galimiems Jūsų variantams.

Bet jeigu pasirinkti bus sunku, ar norėsite dar kitokių matmenų, paskambinkite mums ir mes padėsime Jums išsirinkti : + 370 688 34070

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasGrįžti į parduotuvę